Auttaisitko meitä kehittämään sivujamme?
Palautekyselyn täyttäminen vie noin minuutin. Vastanneiden kesken arvomme 18.7. museokortin ja 5 kpl Unigrafia-t-paitoja.
YHTEYSTIEDOT

 

asiakaspalvelu@unigrafia.fi
(09) 7010 2351 (ma-pe klo 9-16)

 

Unigrafia
Hiomotie 3, 00380 HKI

 

Unigrafia Creative & Studio
Vuorikatu 3, 00100 HKI

 

Y-tunnus: 2373001-4

 

Verkkolaskut:                                                 
TE003723730014
Tieto Oyj: 003701011385

Ota yhteyttä

    Lähetämme sähköpostia noin 3 viikon välein

Ota yhteyttä

    Lähetämme sähköpostia noin 3 viikon välein
Auttaisitko meitä kehittämään sivujamme?
Palautekyselyn täyttäminen vie noin minuutin. Vastanneiden kesken arvomme 18.7. museokortin ja 5 kpl Unigrafia-t-paitoja.
YHTEYSTIEDOT

 

asiakaspalvelu@unigrafia.fi
(09) 7010 2351 (ma-pe klo 9-16)

 

Unigrafia
Hiomotie 3, 00380 HKI

 

Unigrafia Creative & Studio
Vuorikatu 3, 00100 HKI

 

Y-tunnus: 2373001-4

 

Verkkolaskut:                                                 
TE003723730014
Tieto Oyj: 003701011385

Unigrafialaiset A-Z

Jorma_E3F3369_1

Jorma Ahlqvist

Kehitysprojektit ja yhteistyö

jorma.ahlqvist@unigrafia.fi
040 704 2008

__E3F3455_1

Sirkku Grönholm

Asiakkuudet, Aalto-yliopisto

sirkku.gronholm@unigrafia.fi
040 544 0484

Eeva_E3F3049_1

Eeva Hagel

AV-palvelut, opetuksen tuki

040 077 4520

Essi_mvE3F1552

Essi Horkka

Markkinointi ja viestintä

essi.horkka@unigrafia.fi
040 662 4807

Riikka_E3F3063_1

Riikka Hyypiä

Graafinen suunnittelu

riikka.hyypia@unigrafia.fi
050 463 7559

Heikki_E3F2899_1

Heikki Jantunen

Video, tuotevastaava

heikki.jantunen@unigrafia.fi
050 330 4658

Kimmo

Kimmo Jokinen

Asiakkuudet, Helsingin yliopisto

kimmo.jokinen@unigrafia.fi
040 501 6124

_E3F3500_1

Nina Judin

Asiakaspalvelu, pikapaino

___E3F3423_1

Johanna Leinilä

Taloushallinto

johanna.jarvenpaa@unigrafia.fi

Jani_mvE3F1520

Jani Kajander

Asiakkuudet ja palvelut, markkinointi

jani.kajander@unigrafia.fi
040 588 3241

Martti Ketomäki_E3F0639_750

Martti Ketomäki

Helpdesk-palvelut

Risto_E3F1053_750px

Risto Koljonen

Web-suunnittelu

risto.koljonen@unigrafia.fi
040 706 5775

Aino_mvE3F1658

Aino Kovalainen

AV-palvelut, animointi

aino.kovalainen@unigrafia.fi
050 355 7101

__E3F3443_1

Tarja Kuusisto

Painopalvelut, pre-press

tarja.kuusisto@unigrafia.fi

Janne_mvE3F1555_1

Janne Kärkkäinen

Helpdesk-palvelut, tiiminvetäjä

043 824 5566

__E3F3397_1

Nonna Lahtinen

Asiakaspalvelu, pre-press

nonna.lahtinen@unigrafia.fi

Teemu_E3F3441_1

Teemu Lehtonen

Painopalvelut ja asiakaspalvelu, tiiminvetäjä

teemu.lehtonen@unigrafia.fi
040 846 1684

Mari_mvE3F1635_1

Mari Lindgren

Graafinen suunnittelu ja digitaalinen viestintä, tiiminvetäjä

mari.lindgren@unigrafia.fi
046 851 4367

Lauri_mvE3F1684

Lauri Manninen

Videotuotanto

lauri.manninen@unigrafia.fi
041 548 8361

___E3F3428_1

Sirpa Moisio-Aho

Tulostuspalvelut, tuotevastaava

sirpa.moisio-aho@unigrafia.fi
040 353 8433

Adasha Moore_E3F0651_750

Adasha Moore

Helpdesk-palvelut

Hannesmv_E3F0997_750px

Hannes Nachtigall

Striimaus, tuotevastaava

hannes.nachtigall@unigrafia.fi
050 352 1383

Ilkka_mvE3F1519_1

Ilkka Peltola

AV-palvelut, tiiminvetäjä

ilkka.peltola@unigrafia.fi
040 187 9399

Mika_E3F3386_1

Mika Peura

Toimitusjohtaja

mika.peura@unigrafia.fi
050 438 0797

Arja_E3F3223_2

Arja Puolimatka

Asiakaspalvelu, videot

arja.puolimatka@unigrafia.fi
045 773 455 53

Hanna_E3F3147_2

Hanna Sario

Graafinen suunnittelu

hanna.sario@unigrafia.fi
040 765 5873

Kim Schoultz_E3F0599_750

Kim Schulz

Helpdesk-palvelut

Sebastian Sergelius_E3F0631_750

Sebastian Sergelius

Helpdesk-palvelut

Linda_E3F3011_1

Linda Tammisto

Valokuvaus

linda.tammisto@unigrafia.fi
040 178 3293

Onni_mvE3F1483

Onni Vakkuri

AV-palvelut, videotuotanto

onni.vakkuri@unigrafia.fi
040 505 5407

Venla _750

Venla Virtanen

Helpdesk-palvelut

Antti Voutilainen_E3F0588_750

Antti Voutilainen

Helpdesk-palvelut

Anteromv_E3F1012_750px

Antero Ylitalo

Verkkokauppa ja tulostuspalvelut

antero.ylitalo@unigrafia.fi
043 824 5560