Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

LÄHETÄ VIESTI: ASIAKASPALVELU@UNIGRAFIA.FI

tai soita (09) 7010 230 (ma-pe klo 9-16)

 

Unigrafia Oy painomyynti ja asiakaspalvelu

Vuorikatu 6

00100 HKI (sijainti kartalla)

Y-tunnus: 2373001-4

 

Unigrafia Creative & Studio

Vuorikatu 3

00100 HKI (sijainti kartalla)

 

Tilausten nouto

KATSO NOUTOPISTEIDEN YHTEYSTIEDOT

 

Unigrafialaiset A-Z

Jorma_E3F3369_1

Jorma Ahlqvist

Asiakkuudet, palvelut ja kehitysprojektit

jorma.ahlqvist@unigrafia.fi
040 704 2008

Eeva_E3F3049_1

Eeva Hagel

Asiakkuudet

eeva.hagel@unigrafia.fi
040 077 4520

Essi_mvE3F1552

Essi Horkka

Markkinointi ja viestintä

essi.horkka@unigrafia.fi
040 662 4807

Riikka_E3F3063_1

Riikka Hyypiä

Graafinen suunnittelu

riikka.hyypia@unigrafia.fi
050 463 7559

Heikki_E3F2899_1

Heikki Jantunen

Video, tuotevastaava

heikki.jantunen@unigrafia.fi
050 330 4658

Jani_mvE3F1520

Jani Kajander

Markkinointi

jani.kajander@unigrafia.fi
044 588 3241

Aino_mvE3F1658

Aino Kovalainen

AV-palvelut, animointi

aino.kovalainen@unigrafia.fi
050 355 7101

Janne_mvE3F1555_1

Janne Kärkkäinen

Helpdesk-palvelut, tiiminvetäjä

janne.karkkainen@helsinki.fi
043 824 5566

__E3F3397_1

Nonna Lahtinen

Pre-press

asiakaspalvelu@unigrafia.fi
09 7010 230

Teemu_E3F3441_1

Teemu Lehtonen

AV-palvelut

teemu.lehtonen@unigrafia.fi
040 846 1684

___E3F3423_1

Johanna Leinilä

Taloushallinto

johanna.leinila@unigrafia.fi
045 77 333 628

Mari_mvE3F1635_1

Mari Lindgren

Graafinen suunnittelu ja digitaalinen viestintä, tiiminvetäjä

mari.lindgren@unigrafia.fi
046 851 4367

Lauri_mvE3F1684

Lauri Manninen

Videotuotanto

lauri.manninen@unigrafia.fi
041 548 8361

Adasha Moore_E3F0651_750

Adasha Moore

Asiakirjapalvelut, koordinaattori

adasha.moore@unigrafia.fi

Mika_E3F3386_1

Mika Peura

Toimitusjohtaja

mika.peura@unigrafia.fi
050 438 0797

Arja_E3F3223_2

Arja Puolimatka

Asiakaspalvelu, striimaus

arja.puolimatka@unigrafia.fi
045 773 455 53

Hanna_E3F3147_2

Hanna Sario

Graafinen suunnittelu

hanna.sario@unigrafia.fi
040 765 5873

Anteromv_E3F1012_750px

Antero Ylitalo

Verkkokauppa ja tulostuspalvelut

(opintovapaalla)